Horoskopai
Penktadienio, rugsėjo 20 d.
[»] Avinas
Nesikrimskite, jei kas nepavyks. Šiandien palanku atkreipti dėmesį į dalykus, kuriems amžinai trūksta laiko arba apie kuriuos nenorite žinoti. Būkite sau atviri bei sąžiningi.
-- -- --
[»] Jautis
Galite rimtai suklysti, vertindami savo jausmus ar jums rodomą atsidavimą. Nepalankus laikas euforijai ar nusivylimui. Kita vertus, ramiai analizuodami galite rasti nesėkmių meilėje priežastis.
-- -- --
[»] Dvyniai
Jūsų nepasitenkinimas gyvenimo kokybe, darbo rezultatais, mylimu žmogumi gali pasiekti aukštoką ribą. Padariniai priklausys nuo jūsų meistriškumo: galite arba visiškai sugadinti reikalą, sugriauti santykius, arba rasti problemos priežastį bei ją panaikinti.
-- -- --
[»] Vėžys
Ką jūs prarasite, jei nusileisite ar tiesiog patylėsite. Šiandien reikia vengti ginčų su moterimis, su dalykiniais partneriais bei su antrąja puse.
-- -- --
[»] Liūtas
Sustoti svarbu laiku, o kad nepražiopsotumėte kritinės ribos, reikia nesinervinti, neskubėti. Nemanykite, kad viskas griūva, arba atvirkščiai, kad jau radote išeitį: ir tai, ir tai bus klaidinga.
-- -- --
[»] Mergelė
Pasistenkite galvoti, kad viskas bus tik geriau ir geriau. Nebloga diena tolimoms kelionėms, bendravimui su užsieniečiais.
-- -- --
[»] Svarstyklės
Galimi nuostoliai dėl patiklumo. Artimiesiems, antrajai pusei nebūkite labai reiklūs. Antroji dienos pusė bus palankesnė.
-- -- --
[»] Skorpionas
Stebėkite draugus, suvoksite, kas nedraugas. Bet kokiu atveju, padėdami bičiuliams galite patys į bėdą įsivelti. Nebūkite patiklūs piniginiuose, turtiniuose reikaluose ir nieko rimta neplanuokite: dar viskas keisis.
-- -- --
[»] Šaulys
Painiavos galvoje daugės. Nepasimeskite, jei kas nesiseks, bet ir nesidžiaukite šios dienos pasiūlymais, taip pat ir atrastais daiktais.
-- -- --
[»] Ožiaragis
Jūsų galimybės irgi turi ribas. Jei patys laiku nesustosite, kaktomuša atsitrenksite į sieną. Nepamirškite, kad yra ir nepaperkamų žmonių. Nieko neverskite elgtis prieš jų valią, papirkinėjimas šiandien bus netikusi taktika.
-- -- --
[»] Vandenis
Galite rimtai apsigauti vertindami tiek dalykinio pasiūlymo, tiek daikto, drabužio kokybę ar reikalingumą ar priimdami brangią dovaną. Venkite bet kokių materialių saitų. Tai blogas laikas rimtiems finansiniams apsisprendimams.
-- -- --
[»] Žuvys
Reikia neprarasti saiko bei atsargumo. Nepasiduokite azartui, taip pat venkite azartinių žaidimų apskritai. Nežadėkite savo pagalbos: įvykdyti įsipareigojimus gali būti sunku.
-- -- --
Atgal
© 2015-2019 | Apie Mus | Kontaktai .