Horoskopai
Trečiadienio, liepos 24 d.
[»] Avinas
Gali „pakvipti“ pinigais, naudingais sandoriais. Turėtų susidaryti palankios aplinkybės dalyvauti konkursuose, imtis mokslinių darbų, publikacijų, komercijos. Jeigu aktualu, galite tikėtis socialinės ar kitokios paramos.
-- -- --
[»] Jautis
Galite gauti žinią apie giminaitį, pažįstamą asmenį. Galbūt bendrausite su žmogumi, grįžusiu iš užsienio. Labai aktualūs darysis mokslo, studijų klausimai. Tikriausiai seksis tvarkyti visuomeninius reikalus, ką nors organizuoti.
-- -- --
[»] Dvyniai
Šiandien mieliau sukinėtumėtės namie prie puodų nei kur nors vyktumėte su vienais ar kitais reikalais. Galintiems dirbti iš namų ši diena bus gera, produktyvi.
-- -- --
[»] Vėžys
Diena turėtų būti įkvepianti romantiškiems polėkiams, kūrybai, žadinanti vaizduotę. Meilės jausmų antplūdis, jeigu toks bus, neliks be atsako. Be pastangų seksis rasti bendrą kalbą su vaikais.
-- -- --
[»] Liūtas
Kils noras puoštis, rūpintis grožiu, sveikata, komfortu. Galbūt pirksite ar parduosite ką nors iš nekilnojamojo turto, išmaniosios technikos, antikvarinių ar meninių daiktų, kosmetikos.
-- -- --
[»] Mergelė
Ši diena bus gana audringa emocine, jausmine prasme. Santykių aiškinimasis gali pakrypti netikėta linkme, pateikti staigmenų. Galite sutvarkyti ar išsiaiškinti gana keblų teisinį klausimą.
-- -- --
[»] Svarstyklės
Materialiniai, finansiniai interesai šiandien tikriausiai bus svarbesni nei visi kiti. Galbūt prisiminsite, kad kažko nesumokėjote. Kita vertus, piniginė gali ir pasipildyti dėl grąžintos skolos, suteiktos paslaugos ar kt.
-- -- --
[»] Skorpionas
Gali išsispręsti klausimas, susijęs su kelione į užsienį, mokslu, karjeros perpektyvomis. Ypatingą susidomėjimą gali žadinti asmuo, kuriam jūs nelabai rūpite. Drąsiau kalbėkite apie tai su autoritetingais žmonėmis, ieškokite rėmėjų.
-- -- --
[»] Šaulys
Būtų gerai, kad neatidėliotumėte svarbių reikalų, nes jei uždelsite galbūt teks atsisakyti kai kurių sumanymų dėl staiga pasikeitusios situacijos ar galimybių. Neverta imti į galvą, jei nepavyksta kažkam padaryti norimo įspūdžio.
-- -- --
[»] Ožiaragis
Puiki diena kūrybai, meilei, draugystei, bendradarbiavimui. Tačiau nuotaikos kaitaliosis, bus jautriai reaguojama į kritiką, juokus, netgi į draugiškas pašaipas. Dalykiniai ar techniniai reikalai pareikalaus ryžtingų veiksmų.
-- -- --
[»] Vandenis
Jus gali labai suintriguoti kažkokios paslaptys, kurios dabar atsiskleidžia arba kurių jūs asmeniškai dabar prisikuriate savo poelgiais. Slaptas meilės nuotykis arba nelegalus pasipelnymas suteiks pikantiškų prieskonių šiai dienai.
-- -- --
[»] Žuvys
Nusimato aibė įpareigojimų, užduočių. Galbūt pasirašysite svarbią sutartį, įsidarbinsite, tvarkysite nuosavybės dokumentus ar kursite savo verslą ar kt. Vis labiau vilios tai, kas originalu, modernu, neįprasta. Kažkuo stebinsite aplinkinius.
-- -- --
Atgal
© 2015-2019 | Apie Mus | Kontaktai .